کرونا هراسی و بمباران تبلیغاتی
15 بازدید
موضوع: علوم سیاسی


در زمان اوج شکوفایی علم پزشکی، سر و کلّه یک ویروس پیدا می‌شود.

ویروسی که ده‌ها نمونه مشابه، باسابقه و خطرناک‌تر از آن هم وجود دارد که البته در مقابل همه آنها باید نکات بهداشتی را بطور کامل رعایت نمود.

این ویروس اگر چه به بسیاری از کشورها سرک کشیده و همه را آلوده می‌کند؛ اما از آنجا که ایران اسلامی، تنها کشور مسلمان و مستقلی است که در برابر شیطان اکبر و فرعون زمان تسلیم نشده، همواره در چنین مواردی مورد هجمه همه جانبه رسانه‌ای نظام سلطه و منافقان داخلی آنان قرار می‌گیرد.

دشمنان این ملت به هر حادثه و مشکلی که برای این مردم پیش می‌آید دل می‌بندند تا شاید فرصتی برای ضربه زدن به نظام اسلامی پیدا کنند.

به نظر شما دولت خبیثی که برای خشکاندن ریشه ملت ایران، آنان را با سخت‌ترین تحریم‌ها مواجه می‌کند، حال برای بیماری و مرگ چند نفر دل می‌سوزاند؟!

ویروسی که کشورهای متعددی را دچار کرده و بسیاری از  دولتها هم کلا انکار می‌کنند، اما دشمنان خارجی و عوامل داخلی آنان، با تبلیغات وسیع و دنباله‌دار، امید و حیات ملت ایران را نشانه می‌گیرند تا آنان را به وحشت اندازند.

اگرچه مسؤولان باید پیگیر کسانی باشند که وحشت‌افزایی می‌کنند؛ اما دشمنان، هنوز ملت ما را نشناختند؛ آنان فراموش کردند که این مردم، مسلمان و شیعه اهلبیت علیهم السلام هستند. این مردم، جنگ هشت‌ساله و راهپیمایی در زیر بمباران هوایی صدام را پشت سر گذاشتند،...

ملت ما ملت خدایی است، ملت قرآن و دعاست، ملت زیارت عاشوراست و البته ملت عقل و منطق نیز است؛ یعنی در کنار رعایت نکات بهداشت فردی و جمعی، یاد و ذکر خدا و استعانت از او را فراموش نمی‌کند.

این ملت می‌داند که صحت و سلامتی، بیماری و شفا، همه بدست خداست، و امید هم باید فقط به خدا باشد.

و قرآن کریمش می‌فرماید: «وَ نُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَةٌ لِلْمُؤْمِنِينَ وَ لَا يَزِيدُ الظَّالِمِينَ إِلَّا خَسَارًاً». پس با امید به خدا و توکل بر او و رعایت نکات بهداشتی کرونا را شکست خواهد داد.