به استواری کوه!
48 بازدید
تاریخ ارائه : 7/16/2013 1:46:00 PM
موضوع: علوم سیاسی

  14 خرداد 68 معمار و بنیان گذار و رهبر کبیر انقلاب اسلامی ، از بین هواداران و پیروان خود به سوی خدایش رحلت کرد. بسیاری از دشمنان انقلاب از ده سال پیش یعنی سال پیروزی انقلاب اسلامی در کمین و به انتظار و امید... نشسته بودند که با رفتن «خمینی» انقلاب او هم خواهد رفت؛ اما همگان دیدند که خلف صالح و جانشین شایسته او ، همانند او و جوان تر و با نشاط تر از او ، راه و هدفش را دنبال کرد و مردم مسلمان و پیرو اهل بیت و بی نظیر ایران نیز با تحمل تمام مشکلات ، بر خط اصیل انقلاب پافشاری کرده، همچنان به سوی اهداف بلند امام خمینی در حرکت است.

ده سال بعد و در تیر ماه 78 به علت ها و بهانه های واهی اتفاقاتی پیش آمد که دشمنان را امیدوار و دستپاچه کرد؛ برخی از مغرضین ، اعتراضات دانشجویی را هدف قرار داده و با شایعه و تزویر، چند روزی را در دانشگاه تهران و خیابان های اطراف آن به درگیری و تخریب اموال مردم و دولت و مزاحمت برای مردم پرداختند. اما در چنین روزی یعنی 23 تیر ماه 78 ملت مسلمان ایران به خیابان آمد و تمام فتنه ها و مزاحمت ها را پاکسازی کرد.

و باز ده سال بعد؛ یعنی خرداد 88، این بار دشمنان با همه توان و اطلاعات و تجربه گذشته خود در ایران ودر سایر کشورها که به گمان خودشان انقلاب مخملی به راه انداخته بودند، می خواستند به این نظام پایدار که ریشه در قلب ملت دارد و با خون جوانانش آبیاری شده را خدشه وارد کنند. البته بهانه آن را هم خودی های خودمان و برخی معاندان به آنان دادند. توطئه دشمنان و توهم برخی دوستان این بود که در انتخابات ریاست جمهوری 22 خرداد، بیش از ده میلیون رای!! تقلب شده است.

اعتراض های مسالمت آمیز شکل گرفت؛ اما دشمنان به کمین نشسته، سر برداشتند و در خیابان های تهران و چند شهر دیگر به آشوب پرداختند، شیطان بزرگ و شیطانک های او هم به تایید و حمایت علنی از ایشان آمدند همه بسیج شدند که شاید این بار کاری کنند؛ دشمنان امیدوار، دوستان نگران؛ امام نظام برخاسته از متن امت اسلامی چون کوه و مستحکم تر از آن بر همه این مزاحمت ها پیروز شد. البته که با پشتوانه دعای مادران و پدران شهید داده و جانبازان زجر کشیده که سال ها بر روی تخت های بیمارستان، پشت و پهلوی آنان پر از زخم شده،  و با استقامت میلیونی مردم غیرتمند ایران اسلامی و البته همه این ها با هدایت و راهنمایی و رهبری های هوشمندانه ولی فقیه زمان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «جانم فدایش» شدنی شد.

و خدا اینگونه رقم زد که در انتخابات خرداد 92 به هر علتی یک طرف نامزدها با هم اختلاف کنند ، رای های آنان پراکنده شود و شخص دیگری با اکثریت نصف بعلاوه یک ؛ یعنی با اختلاف حدود 300 هزار رای پیروز شود تا برای همه جهانیان ( از داخل و خارج) ثابت شود که نظام اسلامی دمکراتیک ترین نظام جهان است. و بر خلاف دوره قبلی هیچ کسی کوچک ترین ادعایی در مورد عدم سلامتی انتخابات نداشته باشد. خدا را بر این نعمت بزرگ شکر، از خدا می خواهیم مسوولان ما را از جمله رئیس جمهور منتخب و محترم را در حل مشکلات امت اسلامی یاری بفرماید.

خدایا! نظام جمهوری اسلامی ایران که تنها کشوری است که پرچم اهل بیت را در جهان به اهتزاز درآورده را همواره پشتیبان باش و امت اسلامی و بی نظیر ما را در پیمودن این خط اصیل، ثابت قدم بدار. آمین