سندهای زنده حقانیت و مظلومیت شیعه
48 بازدید
تاریخ ارائه : 10/7/2013 11:26:00 AM
موضوع: تاریخ و سیره

ابتدا باید بدانیم، از کسی که خدا و پیامبر را قبول ندارد و انکار می کند، انتظاری نیست که به جانشین یا پیروان او اعتقاد داشته باشد.

و در مرحله پایین تر، از کسی که در اصل نبوت مشکل دارد و حتی افرادی مثل ابوسفیان و بنی امیه را بر پیامبر مقدم می داند و اصل امامت و خلافت راستین آن حضرت را انکار می کند، بعید نیست که هر گونه تهمت و اتهام را بر این جریان روا بدارد.

میزان اعتقاد آنان به پیامبر را به همین سادگی می توان تشخیص داد که اگر هر کسی، هر گونه توهین و اهانت و جسارتی به پیامبر بکند، از نظر ایشان اشکال ندارد؛ چنانچه در سال های اخیر با چاپ کاریکاتور و فیلم و غیره چنین جسارت هایی شد و اینها هیچ عکس العملی نشان ندادند؛ اما اگر کوچک ترین اهانتی به افرادی مثل ابوسفیان و معاویه و حتی یزید پلید صورت بگیرد، سران و مفتیان آنان فتوا به مرگ و اعدام می دهند!

نمونه هایی از این دست فراوان است.

اما اکنون، سال هاست که برخی از همین دشمنان معاند اهل بیت علیهم السلام با مظلوم نمایی می خواهند جنایات اسلاف خود در صدر اسلام را پنهان و انکار نمایند؛ مثلا می گویند مگر ممکن است که انسانی چنان جنایتی را بر انسان دیگری انجام دهد؟ چه برسد که آن فرد، مسلمان باشد، یا شیعه و پیرو اهل بیت باشد؛ یا وقیح تر از همه، آن فرد امام معصوم باشد!

می گویند همه اینها ساخته و پرداخته و داستان سرایی خود شیعیان است؛ در حالی که سند تمام آن وقایع در کتب قدیمی خود اینها هم موجود است؛ اگر چه برخی از آنها در چاپ های جدید حذف می شوند.

لیکن دست تقدیر چنین کرده که خودشان با اعمال خودشان مهر تایید بر همه آن اخبار می زنند. جنایاتی که این روزها در سوریه و عراق، به دست بازماندگان بنی امیه صورت می گیرد همه جهان را؛ حتی کافران را هم انگشت به دهان کرده است.

فجایعی که به نام ابوسفیان و معاویه و به دست فرزندان آنان مخابره می شود، روی همه جنایت کاران تاریخ را سفید کرده است.

مگر می شود یک انسان که خود را هم مسلمان می داند، سینه یک جوان را بدرد و قلب او را به دندان بگیرد!

البته از کسی که خود را شیعه و پیرو هند جگرخوار می داند هیچ بعید نیست!

اگر عکس و فیلم این جنایت در تاریخ نماند آیا آیندگان باور خواهند کرد؟ آیا باور خواهند کرد که کسانی کودک یک ساله را به دار بزنند؟ آیا باور می شود که مسلمانانی! گروه گروه مسلمان را پیش چشم خانواده خود سر ببرند؟ چه کسی می تواند این همه کشتار و تخریب را انکار کند؟ چه کسی باور می کند که گروهی به نام اسلام، از کفار و یهودیان بخواهند که بیایند و عده ای مسلمان مظلوم را این چنین آواره کنند؟ چرا کشورهایی مثل عربستان و قطر که خود را عرب و مسلمان می دانند با افتخار اعلام می کنند که اگر امریکا و اسرائیل پول ندارند ما همه هزینه ها را می دهیم؟ آری این دلیل قاطع امریکایی بودن اسلام آنان است.

آنان که اینک در تیپ ها و گردان هایی به نام معاویه و یزید و عمروعاص سازماندهی می شوند و بر کودک و زن و مرد بی پناه سوریه یورش می برند.

فتواهای شرم آور مفتی های نامسلمان آنان در مورد جهاد نکاح و غیره را که نمی شود توضیح داد و توجیه کرد!

آری همه این فجایع به صورت زنده و آنلاین در مقابل دیدگان همه جهانیان در حال اجرا و انجام است!

اگر همه این جنایتها توسط کافران و مشرکان امریکا و اسرائیل انجام می شد قابل قبول بود؛ اما اینان به نام اسلام عزیز مرتکب این همه جنایات می شوند؛ اسلامی که هیچ جنایتی بر هیچ حیوانی را تحمل نمی کند، و اسلامی که پیامبرش رسول رحمت برای همه جهان است.

همین افراد جانی و خائن هستند که جنایات اسلاف خود در صدر اسلام را انکار می کنند و بر شیعیان خرده می گیرند که این ها داستانهای ساختگی است.

از نخستین روزهای پس از رحلت پیامبر عظیم الشأن، همه هجمه ها و جنایت ها به سوی شیعیان و پیروان راستین پیامبر و اصحاب مخلص آن حضرت سرازیر شد.

 می گویند: مگر می شود عده ای مسلمان! به دختر پیامبر خود در کوچه جسارت کنند؟

می گوییم: آری؛ مسلمانی که پیرو ابوسفیان باشد از این بدتر هم می کند.

می گویند: مگر می شود زنی را جلوی چشم شوهرش کتک بزنند و او کاری نکند؟

(با کمال شرمندگی و پناه بر خدا) می گوییم: آری؛ از کسی و کسانی که بی شرمانه ترین جنایات را در حق این خاندان و پیروان آنان مباح بدانند هیچ بعید نیست؛ هر چند آن زن، دختر پیامبر و معصومه الهی باشد و آن مرد هم ولی الله و خلیفه و جانشین پیامبر باشد. برای کسی که به این امور عقیده ندارد، انجام آن کارها مهم نیست.

فقط نکته مهم این است که برخی از دروغ گویان، به راحتی این جنایات را تکذیب می کنند و از آن به داستان تعبیر می کنند!

لذا آن جوان مسلمان و شیعه باید مواظب باشد که فریب این همه دروغ را نخورد، حواسش باشد که آنان که با زبان نرم سخن می گویند در عمل خود و گذشتگانشان چه تاریخی وجود دارد؛ اگر هم بگوییم گذشته ها هیچ، الان را بنگرند که چه می کنند!

مثلا می گویند: حادثه کربلا ساختگی است؛ اگر ساختگی هم نباشد، کار خود شیعیان است؛ چون در کوفه شیعیان بودند.

می گوییم: اگرچه در آن زمان عده ای از مردم کوفه شیعه بودند؛ ولی این جنایت در زمانی اتفاق افتاد که حاکم آن یعنی ابن زیاد از طرف یزید فاسد و پلید تعیین شده بود و دارودسته او هم جولان می دادند و همه شیعیان سرشناس و موثر را کشته و زندانی کردند و راه های منتهی به کاروان امام حسین علیه السلام را هم بستند و کلا کوفه را به حالت محاصره درآوردند تا کسی از شیعیان نتواند به کمک برود، نشانه و دلیل آن هم قیام های بزرگ شیعه پس از این جریان جنایت بار اموی ها بود که بسیاری از شیعیان در آن شرکت داشتند.