چند ماه دیگر کار نظام تمام است!
18 بازدید
موضوع: علوم سیاسی
چند ماه دیگر کار نظام تمام است❗️
پیرِ صاحب دلی می‌گفت: چهل سال است که دشمنان ما با حساب و اطلاعات دقیق می‌گویند: شش ماه دیگر، یک سال دیگر... کار نظام ایران تمام است. و راست هم می‌گویند؛ یعنی به ظاهر دنیایی برنامه‌های ما، نامدیریت‌های زمینی ما، اختلافها و خراب‌کاری‌های ما که نگاه می‌کنند، درست می‌گویند.
اما؛ اما آنها فقط به زمین نگاه می‌کنند و برنامه و نقشه آسمانی را نمی‌بینند.
نقشه راه ما در آسمان ترسیم شده، زیرا پشت سر این نظام و انقلاب، آرزوی صدهاساله امامان و مسلمانان در طول تاریخ قرار دارد، دعای همه مظلومان و آزادگان عالم قرار دارد. خونهای بناحق ریخته شده همه شهیدان اسلام و آه مادران چشم انتظار مفقودالاثرها قرار دارد.
بدین جهت است که به قول رهبر انقلاب، اراده الهی بر پیروزی این ملت خداجو قرار گرفته است،
 از #یوم_الله شهادت #حاج_قاسم_سلیمانی و یارانش، معجزه بدرقه و تشییع ده‌ها میلیونی در عراق و ایران، آغاز #انتقام_سخت از آمریکا، و تظاهرات میلیونی و بی‌نظیر ملت عراق که خون شهیدان و پیام رهبری، آنان را به صحنه آورد، هنوز مدتی نگذشته که فراموش کنیم.
آری خواست خدا چنین است؛ اما هشدار! مگر اینکه ما هم مثل قوم بنی اسرائیل، بخواهیم کفران نعمت کرده و با خواست خدا لجبازی کنیم!
بنابراین باید عزم ما نیز در راستای این خواست خدا باشد، یعنی حفظ وحدت و انسجام همه ملت و عزم مسئولان در ایجاد و ادامه اقتدار و قدرت افزایی در مقابل دشمن روبه افول.
✍️احمد سعیدی
#یوم_الله
#حاج_قاسم