آزمون ساده‌ی سرنوشت‌ساز
24 بازدید
موضوع: علوم سیاسی

آزمونِ ساده‌ی سرنوشت‌ساز!

✅ شاید برای برخی افراد قابل تصور و باور نباشد که اگر در هر سالی، فقط یکی دو ساعت وقت بگذاریم و در یکی از میدان‌ها یا خیابان‌های شهرمان، به همراه خانواده و در کمال آرامش و امنیت به پیاده روی بپردازیم، بزرگ‌ترین جنگ و دفاع را در مقابل دشمنان این ملت و مملکت و قدرت‌های شیطانی جهان، انجام داده‌ایم!

✅اما این یک واقعیت است که شکست دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی ایران در این 41 سال، نتیجه همین حضور در صحنه تک تک مردم بوده است. همین حضور است که توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند.

تبلور این حضور نیز در سه روز خاص خلاصه می‌شود:

اول: راهپیمایی روز 22 بهمن بمناسبت پیروزی انقلاب اسلامی

دوم: راهپیمایی روز جهانی قدس به جهت حمایت از فلسطین و قدس شریف

سوم: شرکت در انتخابات و انتخاب آگاهانه مدیران لایق برای اداره کشور

این است سهم ما در ایجاد امنیت پایدار و حمایت از حکومت اسلامی که ثمره زحمات فراوان و حاصل خون شهیدان بی‌شمار و آرزوی صدها ساله مؤمنان خدا در طول تاریخ است.

و آنان که ندیدند و حتی نشنیدند که روزگاری بر این کشور گذشته است که جلسه عزا و «یا حسین» گفتن جرم بود و دسته عزاداری، یک رؤیای غیر قابل تعبیر بود، این استقلال و امنیت و این آزادیِ دینی را بخوبی درک نمی‌کنند.

دقیقاً مانند یک ماهی که همیشه در آب بوده و قدر آب را نمی‌داند.

و نیز مانند کسی که همیشه در سلامت بوده و قدر سلامتی را نمی‌داند؛ بلکه آنگاه متوجه می‌شود که به مصیبت و مرضی گرفتار شود.

شایسته نیست که برخی بی‌تفاوت‌ها، آنگاه از خواب بیدار شوند که کشور عزیز ما هم مثل سوریه و عراق و افغانستان و بدتر از آن، جولانگاه چکمه‌پوشان کثیف آمریکای جنایتکار شود.

بمناسبت دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ملت مسلمان ایران

احمد سعیدی